نرم‌افزار Lingoes دیکشنری ساده، سبک و البته قدرتمند می باشد( بابيلون + نارسيس )

 

لينك دانلود در ادامه مطلب …

نرم‌افزار  Lingoes    دیکشنری ساده، سبک و البته قدرتمند می باشد.    بايبلون + نارسيس  را همزمان دانلود كنيد ( دانلود رايگان ) آخرين نسخه قابل حمل نرم افزار Lingoes را درلينك پايين دانلود كنيد
نرم افزار لینگوس از چند قسمت اصلی تشکیل شده است:۱- کادری برای ورود لغت مورد نظر شما، ۲- کادری برای جستجو در گوگل، ۳- پنلی در سمت چپ که نشان دهنده اطلاعات مربوط به دیکشنری‌های شماست و همینطور در زمان وارد کردن لغات، لیستی از لغات نزدیک به لغت وارد شده را برای شما فراهم می‌کند، ۴- محیط نمایش معنای لغت جستجو شده، در این کادر دقیقاً مانند بابيلون می‌توانید نتایج بدست آمده را با طبقه‌بندی روی نام دیکشنری‌های نصب شده روی Lingoes مشاهده کنید. در Lingoes شما می‌توانید کلیدی میان‌بر را طوری تنظیم کنید تا بعد از فشردن آن روی یک لغت در محیط ویندوز معنای آن برای شما نمایش داده شود. نحوه نمایش معنای لغت در زمانی که شما با استفاده از کلید میانبر نرم‌افزار را فرا می‌خوانید بسیار مناسبتر از بابیلون است، در اینجا به جای باز شدن صفحه‌ اصلی نرم‌افزار کادری برای شما نمایش داده می‌شود که اطلاعات مختصری را راجع به کلمه انتخاب شده برای شما فراهم می‌کند و در صورت نیاز می‌توانید با رجوع به نرم‌افزار اصلی اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

قابلیت های کلیدی:
– دارای محیطی کوچک
– قابلیت ترجمه بیش از ۲۳ زبان مختلف
– قابلیت ترجمه‌ی متن با استفاده از مترجم‌های آنلاین مانند  مترجم گوگل
– امکان استفاده از دیکشنری در محیط ویندوز با استفاده از کلید میانبر
– سرعت بالا در ترجمه لغات
– امکان تلفظ لغات
– دارای انواع تبدیل‌کننده‌ی واحدها
– دارا ی پلاگین برای Adobe Acrobat Pro  ( در محيط آكروبات ريدر كافيست كه متن را انتخاب كنيد )
– و …

با خريد پستي آخرين و جديد نسخه ديكشنري + ديكشنري هاي كمكي آن را دريافت كنيد

Generic English Persian Dictionary

hFarsi Advanced Dictionary

MHM Persian English Dictionary

Longman Dictionary Of Contemporary

Merriam Websters Collegiate Dictionary

لينك دانلود رايگان در پايين صفحه

 

http://www.lingoes.net

دانلود نسخه جديد رايگان از سايت اصلي

۱۲٫۰۲٫۹۲
http://www.lingoes.net/en/translator/trans_downsoft.php?id=30

http://www.lingoes.cn/download/lingoes_2.9.1.exe

http://www.lingoes.net/en/translator/download.htm

ديكشنري هاي انگليسي به فارسي

http://www.lingoes.net/en/dictionary/dict_down.php?id=C42EDABDC828C2488AC56426BA8CB070

فارسي به انگليسي

http://www.lingoes.net/en/dictionary/dict_down.php?id=1A38B345311B6E4390747D37C43F5C2A

پيداكردن انواع ديكشنري

http://www.lingoes.net/en/dictionary/index.html

 

شاید کمتر کسی باشد که نام دیکشنری بابیلون را نشنیده باشید، دیکشنری ساده، سبک والبته قدرتمند که طی چند سال اخیر مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است. بابیلون بیشتر یک کلاینت و یا نرم‌افزار است که بستری را برای دیکشنری‌های مختلف محیا می‌کند، به این معنا که شما بعد از نصب کلاینت بابیلون می‌توانید دیکشنری‌های متنوعی را روی آن نصب کنید و از بانک اطلاعاتی آن‌ها استفاده کنید. تعداد دیکشنری‌های تولید شده برای این دیکشنری در این مدت بسیار افزایش یافته است به طوری که در حال حاضر بانک دیکشنری‌های فارسی این نرم‌افزار بسیار کامل شده است و بیشتر نیازهای فارسی زبانان را برآورده می‌کند، در بانک دیکشنری‌های این نرم‌افزار حتی دیکشنری‌های تخصصی نیز دیده می‌شود.

یکی از بزرگترین مشکلات این نرم‌افزار و دیکشنری‌هایش، مشکل موجود برای کرک آن‌هاست مشکلی که به دلیل رایگان نبودن نرم‌افزار و نبود امکانات لازم برای خرید آن توسط ما ایرانیان پیش می‌آید. این مشکل عده‌ای را که می‌خواهند خود را به استفاده از نرم‌افزارهای رایگان عادت دهند به دردسر می‌اندازد، علاوه بر این کرک این نرم‌افزار نیز مشکلات خود را به همراه دارد به همین دلیل ما امروز نرم‌افزار جایگزینی را به جای نرم‌افزار بابیلون معرفی می‌کنیم که در پاره‌ای از موارد امکانات بهتری را برای کاربران فراهم می‌کند و البته مهمترین مزیت این نرم‌افزار نسبت به بابیلون، رایگان بودن این نرم‌افزار است.

این نرم‌افزار Lingoes نام دارد که دقیقاً ساختاری مانند بابیلون دارد به این معنا که خود نرم‌افزار مانند یک میزبان برای دیکشنری‌های مختلف عمل میکند، دقیقاً مانند بابیلون می‌توانید دیکشنری‌های متنوعی را روی آن نصب کنید، بانک دیکشنری‌های این نرم‌افزار به گستردگی بانک دیکشنری‌های بابیلون نیست؛ البته در اکثر موارد شما را راضی نگاه می‌دارد، این بانک، دیکشنری‌های مطرح برای زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های مطرح را دارا می‌باشد و در مورد زبان فارسی نیز ۲ دیکشنری در این بانک وجود دارد که البته دیکشنری‌های قدرتمندی هستند ولی این بانک فاقد دیکشنری‌های تخصصی فارسی است ولی دیکشنری موجود نیازهای کاربران معمولی را به خوبی برطرف می‌کند.

در Lingoes نیز شما می‌توانید کلیدی میان‌بر را طوری تنظیم کنید تا بعد از فشردن آن روی یک لغت در محیط ویندوز معنای آن برای شما نمایش داده شود. نحوه نمایش معنای لغت در زمانی که شما با استفاده از کلید میانبر نرم‌افزار را فرا می‌خوانید بسیار مناسبتر از بابیلون است، در اینجا به جای باز شدن صفحه‌ اصلی نرم‌افزار کادری برای شما نمایش داده می‌شود که اطلاعات مختصری را راجع به کلمه انتخاب شده برای شما فراهم می‌کند و در صورت نیاز می‌توانید با رجوع به نرم‌افزار اصلی اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

فراخوانی نرم‌افزار با استفاده از کلید میان‌بر Ctrl+RightClick روی کلمه About

یکی از امکانات جالب این نرم‌افزار جستجوی آنلاین با استفاده از دیکشنری‌های پر قدرت وب است، شما حتی می‌توانید از دیکشنری گوگل که البته به عنوان یک سرویس مجزا در دسترس کاربران نیست استفاده کنید و یا متن خود را با استفاده از سرویس‌های ترجمه متن ترجمه کنید، در نهایت این نرم‌افزار مثال‌هایی را از درون اینترنت برای شما فراهم می‌آورد که کلمه مورد نظر شما در آن به کار رفته است.

شاید توضیحات بیشتر درمورد این نرم‌افزار لازم نباشد به این دلیل که این نرم‌افزار بسیار بسیار شبیه به بابیلون طراحی شده است تا کاربران بابیلون را که نمی‌توانند آن را خریداری کنند را راحت‌تر جذب کند. پریانا نیز به کاربران خود پیشنهاد می‌کند تا در حد امکان از نرم‌افزارهای رایگان استفاده کنند، این موضوع با موازین دینی ما نیز همخوانی بیشتری خواهد داشت.

در آخر توجه شما را به آمار بدست آمده از سایت واکوپا در مورد استفاده کاربران این سایت از بابیلون و لینگوس جلب می‌کنیم که نشاندهنده واقعیت‌های جالبی است، خط آبی نشاندهنده رتبه بابیلون نزد کاربران واکوپا و خط سبز نشاندهنده رتبه لینگوس نزد کاربران این سرویس است، همانطور که مشاهده می‌کنید تعداد کاربران بابیلون در یک ماه اخیر رشد محسوسی داشته است و این در حالی است که رشد کاربران لینگوس روندی نسبتاً پایدارتر و روبه رشدتر داشته است، یکی از سقوط‌های مربوط به بابیلون درست همزمان با یکی از صعودهای لینگوس است.


The default mode of cursor translator is “Ctrl + Right Mouse”
Support Windows 8
Support cursor translation in Office Word 2013
Support cursor translation in Acrobat X / X1
Support cursor translation in IE10, Firefox 20, Chrome 26
Provides a dictionary import and export functions
Innovative zoned word translator will change your communication method with the world.
New instant translation can translate as many as 43 languages of text into your native language(or other language)
New natural voice can perfectly pronounce word just like a native English speaker.
Provide plugin for Adobe Acrobat Pro

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید