معرفي بسته های آموزشی R osettaS tone شروع جديد درآموزش زبان انگليسي

توضیحات:
امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های انسان یادگیری زبانی غیر از زبان مادری می باشد که با توجه به مقبولیت و کاربرد و شاخصه بین المللی زبان انگلیسی در اولویت یادگیری بسیاری از افراد می باشد و سایر زبان ها نیز بنا به نیاز، کاربری خاص و یا علاقه مندی افراد انتخاب می شوند، امّا نکته ی مهم شیوه ی آموزشی زبان است که بعضی افراد با شرکت در دوره های آموزشی مختلف یا آموزش از طریق متد های جدید آموزش زبان و … سعی در فراگیری بهتر، زبان مورد نظر خود را داشته اند.

بسته های آموزشی R osettaS tone که شامل نرم افزاری قدرتمند جهت یادگیری سریع و آسان زبان های خارجی می باشد، یکی از محبوب ترین ها در سطح جهان بوده و بسیاری از شرکت های بزرگ و کالج ها از این نرم افزار قدرتمند جهت آموزش کاربران و کارآموزان خود استفاده می نمایند.

با استفاده از این نرم افزار قدرتمند قادر به یادگیری اکثر زبان های دنیا با متد خاص و مدرن خواهید بود، این نرم افزار با به وجود آوردن محیطی آشنا و زیبا به صورت چند رسانه ای و بهره گیری از شیوه های مدرن Audio-Lingual، Communicative و Task-Based Study برای آموزش زبان، یکی از بهترین منابع آموزشی می باشد که نسخه ۲۰۰۹ این نرم افزار فوق العاده جهت آموزش زبان های رایج و مهم دنیا می باشد. گروه پی سی دانلود بسته های آموزشی زبان های گوناگون را در کلیه سطوح آموزشی (مقدماتی، متوسطه و پیشرفته) از آخرین نسخه مجموعه ی آموزشی R osettaS tone گردآوری نموده و در بسته بندی شکیل تقدیم به کلیه علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی می کند.
محتویات این بسته ی به اجمال عبارتند از:

– بسته آموزش زبان های انگلیسی  آمریکایی  (در پنج سطح)  كامل ترين نسخه در ايران + فايل هاي صوتي قابل استفاده در موبايل و MP3player

توضیحات هر قسمت به صورت تفضیلی:

– مرور کلی بر محیط و نحوه پیاده سازی آموزش ها:
به صورت کلی کلیه آموزش ها در سه سطح یا همان Level کلی پیاده سازی شده که سطوح آموزشی در هر مرحله حرفه ای تر و پربارتر از مرحله قبل بوده و سعی شده پس از طی نمودن هر یک از مراحل آموزشی کاربر مهارتی خاص را در یکی از زمینه های کاربردی استفاده از زبان مورد نظرش را کسب نماید. در هر سطح چهار واحد آموزشی وجود داشته به عنوان نمونه در تصویر زیر چهار واحد آموزشی از سطح یک آموزش زبان انگلیسی را مشاهده می نمایید.

هر واحد آموزشی نیز شامل چهار درس مختلف می باشد که در هر یک از درس ها آموزش هایی مالتی مدیا جهت ادای صحیح لغات، آموزش معنی لغات، گرامر، خواندن و نوشتن در قالب اسلایدهای هوشمند و قابل کنترل توسط کاربر با قابلیت امتیاز دهی در هر مرحله وجود داشته که در تصویر زیر نمونه ای از درس اول را مشاهده می کنید.

در این مجموعه آموزشی و در هر قسمت سعی شده با روش های نوین مالتی مدیا ابتدا مقدمات زبان و ساخت لغات، واژگان و گرامر زبان مورد نظر آموزش داده و سپس با دیدن سطوح مختلف مهارت های متوسطی جهت انجام مکالمه های روزانه، هجی کردن و نوشتن، توانایی خواندن و درک زبان جدید، و نیز آموزش هایی کاربردی مانند یادگیری مباحث مربوط به زمان و روزهای هفته، مکالمه های کاربردی استفاده شده در هنگام خرید، مسافرت و حتی توانایی ابراز عقاید، نظرات و احساسات شخصی را کاربر به طور کامل فرا گیرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار R osettaS tone 3 – 2009:
– آشنایی با لغات و طرز بیان لغات در زبان جدید
– آشنایی با گرامر زبان مورد نظر
– توانایی خواندن و نوشتن لغات در زبان مورد نظر
– تمرین های هوشمند جهت آشنایی با لغات و طرز بیان آنها
– آموزش های کاربردی و مفید در هر زبان
– آشنایی با فرهنگ خاص هر زبان پس از طی نمودن مراحل کامل آموزش
– مقدمات و کلیات لغوی مانند سن و سال، نسبت های خانوادگی
– چگونه سوال پرسیدن، احوال پرسی کردن و مقدمه چینی کردن
– ساعات مختلف روز، روزهای تقویم و تاریخ، آب و هوا
– مسیر دادن ها، راهنمایی نمودن و توانایی یافتن مکان های مختلف
– انواع معذرت خواهی ها و درخواست های مودبانه
– چگونه سفارش دادن غذا در رستوران، خرید نمودن
– و …

در این مجموعه سعی شده مهم ترین و پرکاربردی ترین زبان های موجود در کل مجموعه R osettaS tone برای کاربران ایرانی که همان زبان های انگلیسی است  . زبان انگلیسی که زبان اول بین الملل بوده و بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان زبان انگلیسی گویش رسمی آنهاست و آموزش زبان انگلیسی R osettaS tone 3 در پنج  سطح و دارای آموزش با گویش انگلیسی امریکایی است.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید